Трагічна звістка сколихнула громаду на Чернігівщині: у бою загинув військовий

2 листопада будучи відданим військовій присязі, мужньо виконавши військовий обовʼязок, у бою за Україну, загинув Павло Лапицький.
Про це повідомляє Голова Остерської ОТГ Леонід Мисливець.
Народився Павло 24 листопада 1983 року у Чернігові. Навчався у Чернігівській ЗОШ №1. Після смерті матері переїхав жити до батька у Остер. Тут вступив до Остерського будівельного технікуму, але навчання не закінчив та повернувся у Чернігів, де працював на різних підприємствах міста.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог «геранями» обстріляв прикордоння Чернігівщини: влучили по магазину, загинула жінка
У липні 2024 року був мобілізований до лав Збройних Сил України. У вересні 2024 року Павло отримав поранення, довго лікувався, а після одужання знову повернувся на службу до бойових побратимів.
5 листопада 2025 року батьку надійшло сповіщення, що син зник безвісти. А майже за два тижні надійшло сповіщення про загибель воїна.

Чин поховання захисника відбудеться 22 листопада.
Фото: Леонід Мисливець
Головне фото ілюстративне
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv





