Війна
У Борзнянській громаді шукають людей, які готові прихистити біженців
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/1608812458-e1669975536288-780x470.jpg)
Виконавчий комітет Борзнянської міської ради звертається до небайдужих до чужого горя громадян, які мають можливість у разі виникнення такої потреби тимчасово розмістити у своїх оселях евакуйоване населення.
Про це повідомляє пресслужба Борзнянської громади.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Народні партизани» Сновської громади, живий щит проти танків і діяння ФСБ
Для створення реєстру житлових приміщень, доступних для безоплатного розміщення евакуйованого населення, просимо громадян, які виявлять бажання прихистити таких осіб, звернутися до Борзнянської міської ради за адресою: вул. Пантелеймона Куліша, буд. 104, каб. 210.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv