Війна

У День пам’яті захисників України родинам загиблих передали державні нагороди їх рідних (Фото)

«29-го серпня і щодня ми маємо пам’ятати про всіх, хто віддав своє життя за незалежність. Пам’ятати і робити все, аби наблизити день нашої перемоги»,  – наголосив начальник ОВА В’ячеслав Чаус на урочистостях з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

Спільно з головою Чернігівської обласної ради Оленою Дмитренко та начальником Державного науково-дослідного інституту випробувань та сертифікації озброєння та військової техніки полковником Геннадієм Пєвцовим начальник ОВА поклав квіти до пам’ятного знаку.

Цього дня родинам загиблих представників Інституту було передано державні відзнаки їх рідних.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Семенівська громада опинилася під ворожим вогнем

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено майстра-майора Барца Володимира Миколайовича, капітана Кузнецова Олексія Сергійовича, майстра-сержанта Полегенька Олега Леонідовича.

«Вони назавжди в наших серцях. Вони завжди поряд з вами», – звернувся до родин В’ячеслав Чаус.

Геннадій Пєвцов акцентував, що героїчна загибель представників Інституту – чергове підтвердження того, яку високу цінну мусимо платити за свободу.

Зібрання переглянуло музично-хореографічний перфоманс «Сни Сонця війни» та долучилося до поминальної літії у Катерининській церкві.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Ще статті по темі

Back to top button