Війна

Вбиті росією: під час обстрілів Чернігова загинула 17-річна дівчина

17-річна Анна Кушнеренко загинула 9 березня неподалік Чернігова. Дівчина хотіла вибратися з міста, потрапила під обстріл. Осколок потрапив у живіт. Поки до місця події дістались лікарі, вона померла…

Хлопець Анни, Віталій Скоробагатько, того дня був із нею. Він розповідає, що разом із дівчиною йшли пішохідним мостом через Десну.

Далі їх підвезли військові до місця, звідки треба було йти до села Анисова. Тим шляхом йшли ще приблизно 40 людей. Раптом почався обстріл. Анну поранило.

«Я намагався якось допомогти Ані. Вона спочатку кричала від болю, а згодом просто важко дихала. Її занесли до якоїсь хати ще живою. Осколок потрапив у живіт, і ніхто не ризикнув щось робити, поки не приїдуть медики. Потім прибігла місцева фельдшерка, а згодом приїхала «швидка» з Куликівки. Всіх забрали до лікарні, але Ані вже не було серед нас – вона вже померла…», – розповів хлопець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Всередині російської рулетки. Як чернігівці під обстрілами евакуювались до Німеччини

Анна була мешканкою Мени. Навчалась у Чернігівському фаховому музичному коледжі імені Левка Ревуцького. Була єдиною донькою у сім’ї.

«Після днів і ночей у нелюдських умовах, під ворожими бомбами та ракетами в охопленому вогнем Чернігові, це дівча намагалося повернутися додому, до батьків… Анечка… Талановита дівчинка-музикант, грала на бандурі. Як же вона співала! Як уміла дарувати людям світло, радість», – написали у мерії.

Джерело: 24 канал спільно з платформою пам’яті «Меморіал: вбиті росією»

297358430_840187980301669_6460799837360361359_n

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button