Передвиборчі «пристрасті» в Городні
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/11/1845-32570-16-sivertime-chernigov-obshchestvo1-e1511789291880.jpg)
*Актуально
Городнянську районну організацію політичної партії «Наш край» очолила керівник місцевого підприємства Світлана Більська. Вона працює керівником Центру декоративного рослинництва в Городні.
За чутками, причиною зміни керівництва районного партійного осередку стало різне бачення партійцями участі «Нашого краю» у виборах у Городнянській ОТГ, що відбудуться 24 грудня.
Так, партійна організація прийняла принципове рішення не підтримувати жодного кандидата на посаду Городнянського міського голови. Проте керівництво партійного осередку Григорій Примак і Микола Демченко не погодилися, бо лобіювали одного з провладних кандидатів. До того ж, ще й Григорій Примак збирався поставити першим номером партійного списку свого родича.
У результаті на партійних зборах керівником партійного осередку обрано Світлану Більську. Своїм основним завданням вона називає зміцнення довіри до політичної сили в Городнянській ОТГ, розбудову партійного осередку, роботу над вирішенням нагальних проблем місцевих жителів, а відтак, позитивний результат партії «Наш край» на виборах в ОТГ 24 грудня.
Також є інформація, що першим номером у списку партії до Городнянської міської ради ОТГ буде відомий у місті підприємець Ігор Романенко, який є кандидатом від «Нашого краю» до Чернігівської облради. У 2015 році він балотувався по округу і тоді виграв вибори за абсолютними цифрами, але не став депутатом облради через особливість виборчої системи.
Олена Василенко