Чернігівщина отримала 78 000 доз вакцини від сказу
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/2e79051f535b06583dfeaa47b4b5b74c_XL.jpg.pagespeed.ce_.KFk2r5N7ly1-e1531920712275.jpg)
У липні Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області отримало 78 000 доз вакцини проти сказу для щеплення котів і собак, які утримуються у населення, а також для імунізації сприйнятливих теплокровних тварин в неблагополучних пунктах по сказу і населених пунктах загрозливої зони.
Про це ЧЕline повідомили в головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області.
75 000 вже передали на баланс районних, міських державних лікарень ветеринарної медицини. Зокрема Чернігівська міська державна лікарня ветеринарної медицини отримала 500 доз, а Чернігівська районна державна лікарня ветеринарної медицини — 4500 доз.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Еволюція» імунізації: чи все так гладко на Чернігівщині з вакцинами
Вакцина виготовлена в Україні і придбана за рахунок бюджетних коштів.
Також сьогодні на балансі Головного управління Держпродспоживслужби знаходиться 8000 доз резервної антирабічної вакцини, яку, у разі спалаху сказу, направлять за призначенням.
Загалом у 2018 році Чернігівщина має отримати більше 200 000 доз вакцин проти сказу. Наразі отримано більшу частину.