Суспільство
У Чернігові впровадять пілотний проект обліку води
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/1436015-e1550559182837.jpg)
Під час ранкової мерської наради доповідач Сергій Малявко, керівник «Чернігівводоканалу», повідомив, що проситиме впровадження в п’яти будинках пілотного проекту комерційного обліку гарячої води.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атрошенко назвав суму реконструкції вулиці Київська
За його словами, різниця між облікованою і необлікованою холодною водою становить приблизно 30%. На гарячій воді ця цифра може бути ще вища. Тому, за результатами цього проекту, можна побачити, якою буде економія.