Суспільство
Чернігівцям нагадують про заборону використання комуністичної символіки та георгіївських стрічок
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/2019-05-05_093740-e1557038293900.png)
Наголошуємо на важливості неухильного дотримання норм Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» і неприпустимості використання комуністичної символіки під виглядом «прапора Перемоги» та георгіївських стрічок.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День перемоги: як Чернігів вшановуватиме пам’ять про Другу світову війну
Український інститут національної пам’яті