Елітна молодь вийде на полювання за пластиковими пляшками
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/o_1danuc7hcetmpkp6ek1561g6r1k-e1557731529404.jpg)
Молодіжний клуб «Менська елітна молодь» (МЕМ) прийняв естафету корюківської команди «Екотуристи» і підтримав челендж «Полювання на пластик», повідомляють Susidy.city.
Уже найближчими днями менські команди мають вийти на збирання пластикових пляшок та інших шкідливих для довкілля матеріалів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Куликівській ОТГ придбали контейнери для сортування сміття
«Менакомунпослуга» зобов’язалася надати необхідні матеріали – рукавиці, мішки, транспорт. Акцію проведуть за підтримки Центру культури та дозвілля молоді, Менської міської ради та комунального підприємства «Менакомунпослуга». Команда-переможниця отримає головний приз – поїздку на гру в боулінг до Бречі.
На початку травня челендж «Полювання на пластик» започаткувала молодь Корюківки. Тоді у сусідньому райцентрі зібрали приблизно 100 кілограмів пластику, а перемогла команда «Екотуристи», яка вполювала 43 кілограми.