Суспільство
Дружина Зеленського прийшла на інавгурацію в прикрасах від дизайнера з Чернігова
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/61103331_339863300063282_3480722735984803840_n-e1558415648332.jpg)
Перша леді України Олена Зеленьска з’явилася на інавгурацію президента в прикрасах від дизайнерки, що родом з Чернігова. Мова йде про Валерію Гузему, яка за індивідуальним ескізом виготовила золоті сережки для пані Олени.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Секрет успішного стартапу від дизайнера ювелірного бренду родом з Чернігова