Автопарк медичних закладів області поповнився ще двома машинами
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/2019_11_14_meddopomoga-e1573798651792.jpg)
Іванівська та Киїнська сільські амбулаторії загальної практики сімейної медицини отримали нові повнопривідні автомобілі «Renault Duster». Машини закуплені за рахунок коштів державного бюджету та співфінансування з місцевого.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ніжинська поліклініка отримала два нові спецавтомобілі Renault
За словами начальника Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА Петра Гармаша, автомобілі сучасні, потужні, зручні, мають підвищену прохідність. Лікарі за будь-яких погодних умов і стану доріг зможуть на них дістатися до пацієнтів. Таким чином жителі громад Чернігівського району зможуть вчасно отримувати якісну медичну послугу.
Нагадаємо, впродовж 2018-2019 років область отримала з державного бюджету 14,5 мільйона гривень на забезпечення службовим автотранспортом медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості.
Управління охорони здоров’я вже закупило 29 автомобілей медичної служби. Для придбання ще 2 машин оголошена процедура закупівлі на суму один мільйон гривень.
За інформацією Управління охорони
здоров’я Чернігівської облдержадміністрації
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv