НовиниСуспільство (відео)
Ольга Бібік записала відеозвернення (Відео)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/59929799_2814210818816624_6199521859956899840_n-e1576058878113.jpg)
Титулована чернігівська спортсменка Ольга Бібік записала відеозвернення для своїх підписників у соцмережах. У ньому Ольга розповіла, з чим у неї асоціюється Новий рік і запросила всіх долучатися до конкурсу «Новий рік по-чернігівськи» від ЧЕline.
Ми чекаємо на ваші новорічні шедеври – історії, малюнки, фото, кліп, пісню, вірш. Та що завгодно! З подробицями конкурсу можна ознайомитися на нашому сайті та на сторінці у Facebook.
Нагадаємо, що спортсменка Ольга Бібік увійшла до складу журі. Автор історії, яка найбільше сподобається Ользі Бібік, отримає від неї презент!
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv