Суспільство
На Чернігівщині запрацювала гаряча лінія з питань коронавірусу
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/d2b2b3286dd69ccd81754980308f57bf-wide-big-e1584115133523.jpg)
У Державній установі «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» з 11 березня 2020 року створена та функціонує телефонна гаряча лінія «COVID2019» з питань профілактики поширення коронавірусу на території області та вчасного реагування на звернення громадян із зазначеного питання.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні зафіксовано першу смерть людини, інфікованої коронавірусом
Номер телефону гарячої лінії: (0462) 676890.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv