Патрульні виявили громадянина, якого розшукувала поліція за причетність до злочину
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/137507779_2489984094639259_6552961739457279116_n-e1610370443224.jpg)
Вихідними до поліції надійшло повідомлення, що на вулиці Генерала Бєлова на дитячому майданчику біля одного з багатоповерхових будинків невідомий чоловік п’є пиво. За вказаною адресою направили екіпаж патрульної поліції.
Прибувши на місце, поліцейські виявили громадянина з явними ознаками алкогольного сп’яніння, він ледь тримався на ногах. У руках чоловік тримав пластикову пляшку з пивом.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові патрульні затримали неповнолітнього водія
Під час перевірки даних особи з’ясувалося, що громадянину 52 роки, він житель Запорізької області. І що дев’ять місяців його розшукує запорізька поліція за причетність до крадіжки.
Інспектори одразу повідомили чергову службу патрульної поліції про виявлення особи, яка перебуває в розшуку. У медзакладі під час огляду підтвердили стан алкогольного сп’яніння у громадянина.
Чоловіка доставили до Чернігівського відділу поліції. Після складання адмінматеріалів за ст. 178 (Поява в громадських місцях у п’яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль) КУпАП його передали співробітникам карного розшуку.
Патрульна поліція Чернігівської області
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv