Community policing: чернігівець повідомив до поліції про нетверезого водія
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/245289997_2667664340204566_2054790413523615356_n-e1634045775988.jpg)
Близько опівночі на лінію «102» надійшло повідомлення від небайдужого чернігівця, що на проспекті Миру він бачить чоловіка, поведінка якого дуже схожа на алкогольне сп’яніння. Невідомий сідає за кермо легковика ВАЗ-2004 і збирається їхати. Заявник також вказав колір і номерний знак авто.
Відпрацьовуючи інформацію, один з екіпажів патрульної поліції помітив і зупинив автомобіль, про який ішлося в орієнтуванні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Патрульні затримали чернігівців, що можуть бути причетними до крадіжки з авто (Фото)
З’ясувалося, що за кермом перебував 29-річний житель Чернігова. Від самого початку спілкування інспектори помітили у водія зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився пройти тест за допомогою приладу Drager. Результат виявився позитивним — 2,25 проміле.
Також під час перевірки інформації про кермувальника виявилося, що він взагалі не має права керувати транспортними засобами.
Патрульні склали на громадянина два адмінматеріали: за ст. 130 (Керування в стані алкогольного сп’яніння) та постанову за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має такого права) КУпАП.
Патрульна поліція Чернігівської області
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv