Суспільство
Мер прокоментував ситуацію із «замінуванням» закладів освіти в Чернігові
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/shkola1-e1643092920454.jpg)
«Ми розуміли, що це фейкова загроза. Але якщо щось не так… Тому ми ці речі відпрацьовуємо», – сказав мер.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові замінували навчальні заклади
За словами міського голови, якби не було холодно, діти могли б недовго почекати, поки правоохоронці перевірять приміщення, і повернутися до занять. Але через холод дітей просто відпустили додому.
Мер неоднозначно сказав, що до таких провокацій можуть бути причетні спецслужби Росії, і в українців може з’являтися відчуття нудоти по відношенню до Російської Федерації.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv