Суспільство
Кодола просить ніжинців не покидати домівки
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/269776020_4727180430708079_4159156582617169976_n-e1645786490501.jpg)
Міський голова Ніжина Олександр Кодола на своїй сторінці у Facebook опублікував звернення до містян. У ньому він просить не виходити на вулиці Ніжина та не їхати в бік Прилук.
Міський голова Ніжина Олександр Кодола на своїй сторінці у Facebook опублікував звернення до містян. У ньому він просить не виходити на вулиці Ніжина та не їхати в бік Прилук.