Суспільство
Патрон поповнив колекцію зіркових селфі і прокатався на «Ле маршрутці» (Фото, відео)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/2022-08-27_121943-e1661592073966-739x470.jpg)
Популярна українська телеведуча Леся Нікітюк зустрілася з чернігівським псом Патроном. Також зірка мала нагоду подивитися за професійною роботою українських піротехніків.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/2022-08-27_122002.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/2022-08-27_121909.jpg)
На офіційній сторінці Патрона в Instagram розмістили кумедне фото, на якому Леся тримає знаменитого песика на руках, а також позує разом з його власником – сапером Михайлом Ільєвим.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/2022-08-27_122014.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/2022-08-27_121931.jpg)
Також на сторінці Патрона в Instagram опублікували відео, на якому песик катається на «Ле маршрутці» (автобус, який використовує Леся Нікітюк для зйомок свого трепел-шоу).