На Чернігівщині військовослужбовці з подарунками завітали до діток тих земляків, які загинули у бою
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/323950470_748246636182598_2230224822114480639_n-e1672841308792-780x470.jpg)
На Чернігівщині продовжується щорічна благодійна акція «Захищаємо країну і вітаємо дитину», розпочата за ініціативи керівництва Чернігівського обласного ТЦК та СП ще у 2014 році. Про це повідомляють на сторінці відомства.
«Так, днями військовослужбовці Чернігівського ОТЦК та СП завітали до діток земляків, які загинули у бою за Незалежність Батьківщини (а також тих, хто зник безвісти чи потрапив у полон) у Бахмачі та Срібному. Вони привітали дітей із новорічними та різдвяними святами та передали їм подарункові пакуночки!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У громаді на Чернігівщині відкрили міні-дитячий садок
За вагому допомогу в організації щорічної благодійної акції до Новорічних і Різдвяних свят ми щиро дякуємо Nataliia Orlova, Nataliia Kulikova, Чернігівському громадському комітету захисту прав людини та філії «Чернігівське регіональне управління» публічного акціонерного товариства комерційного банку «Приватбанк», а також усім волонтерам і громадянам, хто виявив ініціативність та активність, аби подарувати маленьким чернігівцям святкову атмосферу в нелегкі для кожного з нас часи!» – йдеться в повідомленні.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/323409122_934259550800039_8207955107163319698_n-482x642.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/323897183_2293618414153048_3477793244165091660_n-361x642.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/324073903_1633387080432129_6570345227481705309_n-963x642.jpg)