У Чернігові розшукали водія, який в’їхав у пасажирський автобус і втік
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/358698639_620117390215922_5115676524588706476_n-e1689314103816-780x470.jpg)
Учора, 13 липня, близько 13-ї години до поліції надійшло повідомлення, що на вулиці Незалежності сталася дорожньо-транспортна пригода — у пасажирський автобус в’їхав мікроавтобус Volkswagen зеленого кольору, який одразу поїхав геть. На місце направили один з екіпажів патрульної поліції.
Про це повідомляє патрульна поліція Чернігова.
Поліцейські з’ясували, що автопригода могла потрапити на камери спостереження, які розташовані на будинку через дорогу. Переглянувши відео з дозволу власника, інспектори встановили модель і номерний знак транспортного засобу, що залишив місце ДТП.
Мікроавтобус і водія охоронці порядку розшукали неподалік в одному з дворів, ним виявився 53-річний чернігівець. Громадянин не заперечував, що перебував за кермом під час пригоди, чому поїхав – пояснити не зміг.
Патрульні склали на кермувальника автомобіля кілька адмінматеріалів: за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) та ст. 122-4 (Залишення місця ДТП) КУпАП.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/358592036_620117363549258_8978679810112649730_n-1024x575.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv