Культура
Ніжинський студентський театр завоював гран-прі на міжнародному конкурсі
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/371124677_701980905305200_7162431925961331665_n-e1693382448647-710x470.jpg)
Студентський театр КЗ «Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради у складі : Андрій Кот, Рафаїл Котенко, Даниіл Ткаченко, Іван Заводовський, гідно представив мистецький заклад та виборов у запеклій боротьбі гран-прі на Міжнародному конкурсі «Талановита молодь України 2023р.» м. Львів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відома письменниця Люко Дашвар уперше відвідала Чернігів (Відео)
Про це повідомила Ольга Кобзарь.
Напрямок театральне мистецтво.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv