Війна

На Чернігівщині попрощалися із воїном, який помер під час проходження військової служби

26 квітня громада села Сокирин, рідні, побратими та земляки попрощалися з Олександром Доломанським.

Про це повідомляє Козелецька селищна рада.

Прощальна церемонія розпочалася у Свято-Феодосіїській церкві.

Після богослужіння процесія рушила до кладовища, де відбулося поховання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині горів ліс

Олександр Доломанський помер під час проходження військової служби 23 квітня, в зв’язку з ускладненням стану здоров’я.

Фото: Козелецька селищна рада

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button