Понад рік очікувань: в районі Гострого на Донеччині загинув військовий із Чернігівщини

Стало відомо про загибель на фронті військового, жителя села Сиволож — Миколи Беця.
Про це повідомляє голова Плисківської громади Марина Вірко на своїй сторінці у фейбуці.
Микола Бець народився 11 грудня 1989 року. Військовий був оператором відділення протитанкових ракетних комплексів взводу вогневої підтримки першої аеромобільної роти першого аеромобільного батальйону військової частини А4350.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У селі на Чернігівщині плекають унікальну весільну традицію – пекти коровай із соснами (Фото)
Під час виконання бойового завдання воїн зник безвісти 10 жовтня 2024 року в районі населеного пункту Гостре Донецької області.
2 грудня 2025 року родина отримала офіційне сповіщення про його загибель.

Прощання та поховання Героя відбудуться на рідній землі — в селі Сиволож.
Точний час прибуття тіла загиблого наразі невідомий. Після отримання підтвердженої інформації про це буде повідомлено додатково на офіційних сторінках громади.
Головне фото ілюстративне
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv





