На Чернігівщині одночасно тривають пошуки трьох зниклих на водоймах (Відео)
Рятувальники Чернігівщини продовжують пошуки на водоймах трьох зниклих людей у різних громадах області.
Наймолодшому з них – 17 років.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На березі були човен і чоботи: в річці на Чернігівщині шукають чоловіка
«На річці Бистриця, що в Бобровиці, тривають пошуки 17-річного юнака, який після святкування останнього дзвінка не повернувся додому. Також пошукові роботи тривають на річці Сейм, що в Батурині. Там тривають пошуки чоловіка, 2002 року народження. Ще на одній із водойм, що у Менській ТГ, тривають пошуки чоловіка, 1962 року народження. Загалом до пошукових робіт від ДСНС Чернігівщини залучено 8 чоловік особового складу та три човни. До пошукових робіт долучилися водолази Сосницької та Прилуцької водолазних станцій і фахівці підводного розмінування та мобільного рятувального центру швидкого реагування Суми ДСНС України»,- Ніна Луценко, речниця Головного управління ДСНС України у Чернігівській області.
Загалом від початку року в Чернігівській області потонули шестеро осіб.
«Укотре закликаємо громадян дотримуватися безпечної поведінки біля водойм, не переоцінювати своїх зусиль, також цікавитися, як ваші діти проводять дозвілля під час літніх канікул, і не залишати їх біля водойм без нагляду»,- Ніна Луценко, речниця Головного управління ДСНС України у Чернігівській області.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Журналіст Оксана Замятіна
Відео ГУ ДСНС у Чернігівській області





