Війна
Росіяни знищили будівлю школи у селі на Чернігівщині

Російські окупанти продовжують тероризувати Чернігівщину. Ворог здійснив 20 обстрілів у 10 населених пунктах. Травмовано 3 осіб, з них одна дитина.
Про це повідомляє керівник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Володимир Тимошко.
У селі Нові Боровичі близько 13:40 росіяни вдарили двома безпілотниками типу «Герань-2» по будівлі ліцею.
На щастя, постраждалих немає. Зруйновано частину будівлі.





