Двоє людей постраждали внаслідок ворожої атаки на Чернігівщину

Внаслідок сьогоднішнього ранкового обстрілу ліцею імені К. Д. Ушинського у Новгороді-Сіверському постраждали двоє місцевих жителів.
За оновленою інформацією начальника Новгород-Сіверської РВА Олександра Селіверстова, вже другий постраждалий звернувся за допомогою до медиків через атаку на ліцей.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кількість обстрілів і постраждалих збільшується: ситуація в Новгород-Сіверському районі
По медичну допомогу до лікувального закладу самостійно звернулась місцева жителька, 1976 року народження.
Раніше повідомлялось про пораненого чоловіка, 1957 року народження.
У обох мирних мешканців лікарі попередньо діагностували акубаротравму.
Фото: поліція Чернігівської області
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv





