Війна

Двоє людей постраждали внаслідок ворожої атаки на Чернігівщину

Внаслідок сьогоднішнього ранкового обстрілу ліцею імені К. Д. Ушинського у Новгороді-Сіверському постраждали двоє місцевих жителів.

За оновленою інформацією начальника Новгород-Сіверської РВА Олександра Селіверстова, вже другий постраждалий звернувся за допомогою до медиків через атаку на ліцей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кількість обстрілів і постраждалих збільшується: ситуація в Новгород-Сіверському районі

По медичну допомогу до лікувального закладу самостійно звернулась місцева жителька, 1976 року народження.

Раніше повідомлялось про пораненого чоловіка, 1957 року народження.

У обох мирних мешканців лікарі попередньо діагностували акубаротравму.

Фото: поліція Чернігівської області

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Добавить комментарий

Back to top button