Культура
У Ніжині «відгримів» фестиваль степу (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/Festival-stepu-24-e1495617929395.jpg)
У Ніжинському міському будинку культури відбувся танцювальний фестиваль степу «TapDanceInternational 2017». Його влаштували з благодійною метою, адже зібрані під час дійства кошти організатори передадуть на потреби дітей-сиріт Ніжинського міського будинку-інтернату, а також для воїнів АТО. Повідомляє Ніжинська районна рада.
Окрім місцевих танцюристів, на ніжинській сцені виступали артисти з Києва та іноземні гості.