Ані Лорак тепер у чорному списку і в Росії, а чернігівський телеканал «Дитинець» продовжує крутити артистку-сепаратистку? (Відео)

Гроші, як кажуть, не пахнуть. На жаль, є артисти, яким байдуже, де заробляти – в Україні чи в Росії. Ані Лорак часто звинувачують у зраді. І це недивно, адже українська співачка прописалася у ворога. У Росії вона працює, заробляє, отримує нагороди й обнімається з кобзонами, газмановими та лєпсами. І те, що її друзі – українофоби її аж ніяк не бентежить. І от сюрприз.

У РФ її вважають непатріотичною. Принаймні про це написав блогер ієромонах Никанор Лепешев. Він пише, що Ані Лорак внесли до списку так званих неблагонадійних артистів, до якого входять Борис Гребенщиков, Юрій Шевчук, Андрій Макаревич.

-До нас у Хабаровськ 24 травня має приїхати БГ. Спочатку концерт збиралися провести в кращому залі міста «Платинум-арені», усюди розвісили відповідні афіші. Але потім керівництву прийшов лист із впливової інстанції з «порадою» відмовити в наданні приміщення для виступу групи, – пише Лепешев.

На запитання організаторів, у чому суть проблеми, їм повідомили, що з Москви нібито отриманий чорний список непатріотичних артистів, яким небажано надавати майданчики. У ньому, крім БГ, ще й Шевчук, Арбеніна, Макаревич, Ротару, Лорак, Малінін, Нойз-Ем-Сі та інші (хоча деякі з них усе ж таки нещодавно змогли виступити в Хабаровську). Також було сказано, що зчиняти галас немає сенсу, бо «ви все одно нічого не доведете». Здавалося б, такому сусідству варто лише порадіти. Український продюсер Олександр Ягольник, заповзятий захисник саме українського ефіру від зазіхань московітів, упевнений, що в такий спосіб менеджмент Лорак намагається повернути до співачки прихильність українського слухача.

Хай там як, а деякі українські медіаресурси як ставили в ефір кліпи та пісні Лорак, так роблять це і тепер. Навіть після війни на сході. Зокрема, відео співачки часто можна побачити  на Чернігівському телеканалі «Дитинець».

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register