У Чернігові «Бумбокс» зібрав тисячу старих друзів (Відео)

До Чернігова завітав популярний “Бумбокс”.

До вечірнього перфоменсу фронтмен гурту Андрій Хливнюк провів прес-конференцію для місцевих ЗМІ, проте спілкування було більше схоже на зустріч старих добрих друзів, адже Андрій, попри втому з дороги, жартував і розповідав історії зі свого медійного життя.

І справді, на музиці гурту подорослішало щонайменше одне покоління.

Наразі «Бумбокс» “накрутили-набігали” значно більше, ніж кілька тисяч, і не заперечують, що пісня 2006 року для них втратила актуальність.

«Мабуть ми трошки не ті. На 90 відсотків ті самі, але 10 відсотків вже інші люди, яким просто би хотілось подовше залишитися в тому ж настрої в якому це все почалося і триває зараз» – говорить  Андрій Хливнюк,  соліт гурту “Бумбокс”.

На довгоочікуваний концерт зібралася майже тисяча осіб. Шанувальники творчості гурту від малого до великого завітали до літнього театру. Хлопці не втомлювали глядачів довгим очікуванням і, щойно зал повністю наповнився прихильниками, вийшли на сцену.

А чернігівці, у свою чергу, одразу довели “бумбоксівцям”, що обізнані з їхньою творчістю. І  продемонстрували це ще з першої пісні. До речі, з тієї, задля якої гурт й організував свій тур.

«Бумбокс» дійсно робить те, що насправді любить. Андрій відверто насолоджується своєю справою, а, як відомо, щирість – це головний секрет успіху.  Концерти гурту “Бумбокс” традиційно збирають у Чернігові аншлаг, тож і цей не став винятком. Більше того, не буде винятком і наступний!

Чекаємо на “бумбоксівців” у Чернігові ще неодноразово!

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register