Голлівудських акторів «переграли» тіні театру «FireFlies» (Відео)

Голлівудські зірки запалюють на сцені міського палацу культури.

У рамках Всеукраїнського туру театр тіней “FireFlies” презентує нове шоу “Shadow Hollywood”.

– Назва шоу відображає його зміст. Насправді це шоу готували з нашим другом продюсером Lord of the sound, але, вирішили зробити як два окремі проекти. У принципі отак і з’явилася ідея, – Людмила Киселиця, директор театру тіней.

Театр тіней FireFlies завжди збирає аншлаги. Тож і вечір “Голлівуда” не став винятком. Нове шоу дивувало оригінальним відтворенням сюжетів відомих кінострічок, у яких і декорації, і головні герої – це загадкові силуети тіней. Утім, не обійшлося без нововведень. Особливою несподіванкою і приємним сюрпризом став виступ відомої чернігівської співачки – Олени Михайлівої.

– Це був у мене сьогодні перший досвід з акторами. Я шокована тим, що вони роблять. Це дуже велика праця! Це дуже велика праця! Мати такий талант, щоб усе це придумати, це дуже класно. Тож, я сподіваюсь, мене ще запрошуватимуть. Я от це вам кажу. Так! – Олена Михайліва, лауреат Всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів.

Чернігівський театр тіней наразі веде активну гастрольну та концертну діяльність. Утім, як відомо, удома і стіни допомагають. А отже, чернігівці відчули особливу віддачу акторів.

– Враження дуже і дуже хвилюючі. І дуже сподобалось.

– Дуже всім задоволені, все на одному диханні. Супер! Актори – великі молодці.

– Враження дуже приємні. Дуже радий, що в Чернігові є такі таланти. Я давно знаю цей театр. Зважаючи на те, що повний зал глядачів, то подобається театр не тільки чернігівцям, а й жителям України і за її межами, –  Андрій Дериземля.

Побажаємо FireFlies вдалого продовження всеукраїнського туру, і нехай кожне місто зустріне їх так тепло, як рідний Чернігів.

Театр тіней FireFlies спеціально для ЧЕline TV.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register