Двобій «тіней»: у чернігівському театрі розкол та непорозуміння (Відео)

Телевізійні проекти Франції, Німеччини, Польщі та Росії , півфінал шоу «Україна має талант» і це не весь професійний багаж Fireflies.

Неповторний театр тіней був створений ще у Чернігові у 2010 році.

Команда з молодих та амбіційних вирішила підкоряти глядацькі серця. Та цього разу театр вирішив привернути увагу громади дещо іншим способом.

 – Мы бы вас тут не собирали, если б не очень тяжелая проблема, которая существует на данный момент с разногласиями. Почти год назад коллектив разделился на две части. Нашему коллективу надоело, что нас пытаются прессовать”  – Ольга Уманська

 Склад акторів театру тіней, який відділівся ще  влітку минулого року жалівся на те, що їх звинуватили у крадіжці сайта, апаратури і відкрили проти них кримінальну справу.

Історія дійсно виглядає заплутаною, адже на сцені глядачі бачать тільки тіні акторів. А от без ширми за шість років саме з Ольгою громада знайомиться ледь не вперше. У всіх телевізійних програмах за період існування театру організатором виступала інша людина.

Людмила Киселиця:

– Мы официальная организация тов театр теней. Я директор. Было сегодня очень интересно узнать кто же создатель – по версии ребят.

 Пані Людмила розповіла про свій новий проект тісно пов’язаний з театром тіней. З цим проектом колектив вже побував на відкритті у Катері жіночих тенісних світових ігор, відвідали з виставами Болгарію та Румунію:

 – Мы дали в том году 20 концертов в Китае, 15 концертов по Украине, мы съездили в Баку, представили Украину в Индии на международном фестивале – розповідає Людмила Киселиця;

 За словами Ольги Уманської розкол колективу відбувся через недбалість оргкомітету, Людмила Киселиця говорить про байдуже ставлення до роботи.

– Я сожалею, что так случилось. Расстались мы нехорошо. Но сейчас нам намного проще работать, лучше” –  підсумовує Людмила.

Тож хто у цій ситуації правий, а хто помиляється на розсуд громаді, а рішення за суддєю.

Очевидно тільки одне – Суперечки всередені колективу театру тіней – це лише ще один приклад прописної істини “Жіночої дружби не існує”. Миріться дівчата і не марнуйте час на негатив. Адже на разі виносити сміття з хати на розсуд громади якось не по фен-шуй.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register