У Чернігові організували «Шалене Чаювання» у величезному шатрі (Відео)

Шалене чаювання вдалося на славу. Всю атмосферу неймовірного дійства, організованого в залі обласного художнього музею, створили… діти. Вони були ідейними натхненниками, авторами більшості експозицій. Вони генерували на заході драйв і шалені емоції радості та веселощів.

«Мені дуже подобаються картини й оця біла штука. – І атмосфера», – Дорофея, гостя виставки.

«Багато картин і вони цікаві», – Тимофій, гість виставки.

«Мені більше подобається ця величезна штука. Якась штука, оця ось», – Серафима, гостя виставки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Два в Одному»: доросло-дитяча виставка у Художньому музеї

«Шалене чаювання – це відкриття зимового сезону в «Живій шафі». Дівчата і хлопці створювали картини, скульптури на тему чаювання. Іноді це були герої казок, іноді якісь вільні інтерпретації», – Олена Загребіна, організатор мистецької платформи «Жива шафа», куратор виставки.

Окрасою експозицій стало величезне шатро.

«Вирішили створити такий величезний простір. Ми часто дивимося на світ з одного боку, а тут є можливість подивитись на світ із різних ракурсів», – Олена Загребіна, організатор мистецької платформи «Жива шафа», куратор виставки.

Воно й стало основним місцем для подальших дійств – перегляду діафільмів і самого чаювання. Авторкою ідеї створення виставки стала школярка Марфа Куксань. Більшість робіт – або її особисті, або її друзів.

«Мені хотілося б якось затишно зробити, з друзями», – Марфа Куксань, автор ідеї і співавтор виставки «Шалене чаювання».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Люди: про 100 планів Олени Загребіної та творчість як спосіб життя

«Тут ідеться про затишок. Щось таке дуже тепле і зимове», – Роман Ткачов, художник.

«Ой, я не пам’ятаю навіть, як народилась ідея. Ідея виникла у вихователя. Я підтримала. Всілякі безумні чаювання люблю», Наталія Куксань, мама Марфи Куксань.

На виставці представлені роботи 12 авторів, які створили приблизно 20 експозицій. Це кераміка, графіка, живопис і скульптура.

«Насамперед цікаве бачення дітей. Приємно бачити, що серед наших містян є такі таланти, особливо в такому юному віці», – Світлана Грищенко, гостя виставки.

Триватиме виставка місяць. Надалі в її межах передбачене проведення різноманітних майстер-класів і кінопоказів. Тому ця зала ще неодноразово стане місцем для дитячого сміху та веселощів.

Журналіст Олег Дешура

Оператор Дмитро Дриганов

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register