Конспірація від обласної ради, або Як знайти депутата після виборів? (Відео)

УКРОП та «Опозиційний блок» – найзакритіші політичні сили в обласній раді. До їхніх представників ані потрапити на прийом, ані додзвонитися непросто. Про це заявили експерти та журналісти  під час обговорень відкритості органів влади. Загалом доступність депутатів облради не вражає. Більшість народних обранців працюють, однак де і над чим – відомо тільки їм.

– Дуже цікавий випадок був у депутата від Радикальної партії Ляшка. Василь Леоненко зазначив, що він здійснює прийом виборців у межах усього округу, але водночас не вказує ні контактного номера телефону, ні місця прийому виборців, тобто здійснюю всюди, а коли і як – невідомо,- Олександр Гашпар – громадський діяч.

Закиди в бік УКРОПу парирує їхній лідер Володимир Журман, єдиний із депутатів, хто прийшов на прес-конференцію. Каже, сам намагається бути максимально відритим, у колег справи гірші.

– Я не виправдовуюсь, але не розумію, як ви не могли знайти мого номера телефону. Що стосується депутатів, то вони працюють у Ніжині та Щорсі, тому в Чернігові їх важко знайти,- Сергій Журман – депутат обласної ради.

Покритикували експерти і роботу представників апарату облради. Новини на офіційному сайті оприлюднюються вкрай повільно. Інформація про питання, що розглядаються на сесії, часто відрізняється від того, за що голосують депутати за фактом. Результати голосування зазвичай невідомі . У висвітленні роботи обласної ради журналісти мають вмикати інтуїцію, адже часто анонси тих чи інших заходів відсутні.

– Коли збирається половина комісій, – невідомо, особливо це стосується комунального майна, вони взагалі не зацікавлені, щоб до них приходили,- Юрій Паперний – політолог і громадський діяч.

Нещодавно на сайті обласної ради запрацювало нововведення. Там з’явилися новини від фракцій, знайти їх непросто, та й не всі політсили мають бажання звітувати про свою роботу.

– Першою відреагувала Радикальна партія і померла.. У аграріїв – їм команди не було. Єдині, хто щось висвітлює, це «Наш край». Але знайти це меню на сайті доволі складно,- Юрій Паперний – політолог і громадський діяч.

Також журналісти зазначили, що в регламенті депутати облради не прописали обов’язковим оприлюднення своїх декларацій. Цим вони успішно й скористалися. Менше третини подали інформацію про свої статки і лише одиниці декларацію оприлюднили публічно. У сенсі відкритості та доступності обласна рада значно поступається Чернігівській міській раді.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register