Микитась розповів, хто встромляв палиці у його «виборчі колеса» (Відео)

Переможець проміжних виборів до парламенту по 206-му округу Максим Микитась провів свій перший брифінг вже фактично як народний депутат.

Новообраний слуга народу гостро розкритикував своїх опонентів із партії ВО «Батьківщина». Максим Микитась звинуватив «батьківщинців» у всіх передвиборчих негараздах на 206-му окрузі. Саме «Батьківщина», за словами Максима Микитася, організовувала передвиборчі «каруселі» з роздачею медичних сертифікатів, реєстрацією технічних кандидатів, більшість із яких працюють на нардепа Валерія Дубіля, реєстрацією «двійника» Євгена Микитася. Щодо останнього, то Максим Микитась вважає, що його зареєстрували саме юристи з «Батьківщини».

Максим Микитась також звинуватив керівника чернігівської обласної поліції Едуарда Альохіна в тому, що він підігрував «Батьківщині».

Перепало від Максима Микитася і громадянській мережі «Опора».

«Після того, як мої помічники намагалися зв’язатися з Євгеном Микитасем, який усі вибори провів у Затоці Одеської області, мені зателефонували представники «Опори» та звинуватили в тиску на кандидата», – заявив Максим Микитась.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register