Псевдомітинг на захист власного бізнесу. Пристрасті довкола митного терміналу продовжуються (Відео)

Пристрасті довкола роботи митного терміналу в Чернігові тривають.  Кмітливі підприємці Костянтин Іванов, Сергій Берестовий та Віктор Лазар будь-що бажають захистити свої бізнес  інтереси і їх абсолютно не цікавить  те що відбувається навколо.  Міськрада під тиском громадськості відмовилася продовжувати договір оренди митного комплексу по вул. Жабинського,  який закінчився ще 28 лютого 2015 року.

Чернігівці добре пам’ятають, що Сергій Берестовий під час перебування заступником губернатора області пролобіював  розміщення екологічно небезпечного об’єкта в центрі міста, в безпосередній близькості від житлових будинків.

В результаті, декілька років його ТОВ «Термінал-Центр» цілодобово обслуговує в центрі Чернігова сотні вантажних автомобілів. Це підриває екологію міста, загрожує здоров’ю його мешканців. Крім того, десятки великовантажних фур щодня розбивають міські дороги, отруюючи газами повітря і створюючи затори.  Це бачать усі, окрім тих, хто заробляє на цьому гроші, а також ті, кого зганяють на мітинги на підтримку  їх бізнес проекту з однаковими плакатами в руках.  Чергову сходку провели у найкращих традиціях : мусорний бак, голова хряка та вправна ведуча, яка прикривала все ідеалами Євромайдану та боротьбою з корупцією.

Щоб протягнути потрібне рішення через Чернігівську міськраду група бізнесменів розвинула імітацію бурхливої громадської діяльності, буцімто, аби захистити час та гроші підприємців яких змушують  замість зрічного ТОВ «Термінал-Центр» їхати до сусідніх  терміналів.

Але митниця запевняє, що закиди в їх бік – безпідставні, мовляв, протестують ті, хто безпосередньо наживався на роботі «Термінал-Центру». Зараз для розмитнення вантажів на Чернігівщині створені всі умови, крім того звинувачення в обов’язковому виїзді митних брокерів на місце оформлення вантажу не мають підгрунтя.

В. о. начальника Чернігівської митниці ДФС Владислав Супроненко:

«Чернігівська митниця здійснює митні процедури в штатному режимі. Ніяких черг, ніяких перепонів з боку митниці не здійснюється. Всі умова є для оформлення вантажів, які перетинають кордон – на митних постах. Присутність самого брокера не обов’язкове. Також розмитнення здійснюється у внутрішніх підрозділах».

Гучні гасла про захист прав підприємців лише спосіб захистити власні кишені.  А аргументи про можливі проблеми бізнесу і зниження місцевих доходів –  безпідставні.  Адже в області достатньо діючих терміналів, готових в повному обсязі надавати брокерські послуги. При цьому, бюджет області отримає абсолютно ті ж самі  гроші за рахунок податків за розмитнення.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register