Страшні стенди та залишки торішніх агітплакатів – Чернігів у передчутті наступних виборів (Відео)

ЦВК оголосила про початок виборчого процесу і 206 округ вже готовий знайомити виборців із кандидатами.  Чернігівська мерія ще 17 травня підписала розпорядження «Про відведення місць та обладнання стендів для тимчасової агітації».

«Там все одно брехня. Брехня і всьо. Я вам кажу», – сказав житель Чернігова Сергій.

Комунальне підприємство «Зеленбуд», яке відповідальне за  встановлення стендів, мабуть не готувалося до виборів у 206 окрузі. Десять стендів у громадських місцях Чернігова вже стоять, проте всі вони – не зовсім презентабельного  вигляду, наче знайдені на сміттєзвалищі.

Облущена фарба, проіржавілий метал і залишки торішніх агітаційних плакатів. Стенди не фарбували ще з останніх президентських виборів у 2014 році. А між іншим, майже на  8 тижнів цей мотлох стане частинкою нашого міста. На встановлених дошках і жодної помітки про те, що їх призначення – політична агітація.

Чому агітаційні стенди  не привели до ладу після осінніх виборів, Челайн запитав в  очільника «Зеленбуду» Романа Старікова. Але той   відмовився сьогодні щось коментувати.

Ну і поки що агітаційна площа на стендах вільна. На них лише рекламуються підприємці.

Нагадаємо, вибори до Верховної Ради України пройдуть 17 липня. Поки що зареєструвалося лише два кандидати – колишній депутат від БПП Єгор Фірсов і чернігівський аграрій Григорій Ткаченко.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register