Перспективний осередок туризму: Максим Микитась озвучив причини створення Седнівської ОТГ (Відео)

*Актуально

Народний депутат України Максим Микитась завітав до Седнева, аби особисто зустрітися з жителями свого округу та дізнатися, які нагальні питання постають перед громадою.

«Я йшов, аби насамперед допомагати людям, допомагати селянам. Майже 300 сіл, кожне з них потребує допомоги. Один із перших – Седнів славнозвісний. Коли, звісно, я приїжджаю, то не можу вже поїхати і щось за собою дуже важливе не залишити», – народний депутат України Максим Микитась.

Мешканці Седнева підтримують народного депутата та вірять, що він зможе допомогти їхньому населеному пункту стати процвітаючим.

– Зробив дитячі майданчики. Це дуже добре. Ну, трошки там недоробки є, я йому сьогодні скажу.

– Артистам костюми видав. І ще будуть дівчата просить. Вони досягають успіхів у нас. І на лікарню допомогу давав. І так людям допомагав, юридичну допомогу надавав.

– Я хочу Максиму Микитасю поклонитися, подякувати дуже, операцію нам треба було, велика сума. І вони мені так добре допомогли, зробили моєму синові операцію на серці, він живий, здоровий.

– Питання і колодязя, питання і церкви, питання школи. Дуже багато проблем у Седневі. Видно, що добра людина, сподіваємось, що буде добре все.

До того ж люди звернулися до народного депутата з проханням вирішити проблему зі сміттям, яке вони вимушені вивозити самотужки. Адже баків у селищі немає.

«Мусується питання створення нового сміттєзвалища, сміттєпереробного заводу, але ця проблема повинна бути системна для мене по всьому Чернігівському району. Ми над цим працюємо. Ми обговорювали надання баків окремих у Брусилові, у Седневі. Тому немає проблем, яких не можна вирішити», – народний депутат України Максим Микитась.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Людина слова: жителі Брусилова оцінили роботу Максима Микитася

Та болючим питанням для Седнева є те, що тут досі не можуть створити об’єднану громаду. Та, за словами секретаря селищної ради, процес уже запустили.

 «Ми подали до облдержадміністрації документ про те, що провели громадські обговорення і є рішення суміжного села щодо обєднання. І ми попередили робочим листом, що збирається робоча група для опрацювання проекту рішень», – секретар Седнівської селищної ради Сергій Маслов.

Максим Микитась наголошує на важливості об’єднання і зазначає, що всіляко підтримуватиме процеси децентралізації Седнева.

«Я вважаю, що Седнів як історичний туристичний центр повинен бути центром майбутньої ОТГ. Зовсім інший рівень управління, зовсім інше ставлення до громади з боку держави. Громада має значно вищий рівень самостійності. Тому ми всі ці питання зможемо успішно вирішувати лише в разі створення обєднаної громади», – народний депутат України Максим Микитась.

Максим Микитась є одним із найдієвіших народних депутатів України, він уже чимало зробив для свого округу. Тому жителі Седнева віддають свою перевагу саме йому.

Журналіст Ольга Лазун

Оператор Дмитро Дриганов

Немає коментарів

Leave a Comment

Увійти за допомогою: 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register