Ультрас, «азовці» та журналісти в Чернігові визначали кращих із настільного тенісу (Відео)

Спорт і медицина в одному. Це про настільний теніс. Гру, що об’єднує десятки мільйонів шанувальників, які перевіряють себе на реакцію, тактику та швидкість.

«Всебічний вид спорту. І швидкість, і реакція, і витривалість, і фізична підготовка, і розумова. Дуже складний вид спорту, я так сказав би»,-  Антон Молочко, майстер спорту з настільного тенісу, гравець клубу «Торпедо», Ґетінґен (Німеччина).

У Чернігові клуб настільного тенісу «СПІН» уже багато років виховує покоління юних талантів. Останні роки пріоритетним у роботі стало здоров’я підростаючого покоління.

«Дуже багато дітей. Згідно зі статистикою, 5 із 10 осіб мають проблеми із зором. Переважно зараз запрошуємо дітей, щоб вони зміцнювали своє здоров’я, адже відомо, що настільний теніс є природною гімнастикою для очей»,- Ірина Молочко, президент клубу настільного тенісу «СПІН».

«У мене були проблеми із зором, мої батьки вирішили віддати мене на настільний теніс. Тато мій грав і я вирішив також почати займатися»,- Богдан, тренується в клубі «СПІН».

«Я побачив по телевізору, як грають, і мені також захотілося так грати»,- Андрій, тренується в клубі «СПІН».

«Хотів грати в теніс і зараз люблю грати в теніс. – Подобається? – Дуже»,- Олександр, тренується в клубі «СПІН».

Віднедавна клуб «СПІН» також став такою собі ареною для цікавого дозвілля та визначення кращих у турнірі з настільного тенісу, організованого редакцією «Челайн».

«Були присутні колеги із Суспільного. Чернігів. Долучилося громадське формування «Азовський рух». Вболівальники «Десни», наші постійні друзі. Дуже потрібні такі змагання. Це дає змогу після роботи розвантажитися та насититися позитивними емоціями»,- Павло Солодовник, креативний директор ТОВ «ЧеЛайн».

Весь турнір пройшов у запеклій боротьбі, він забезпечив учасникам найголовніше – емоції, драйв і таку корисну для всіх фізичну розминку. Будь-які активності, фізкультура і зустріч у дружній спортивній атмосфері – це завжди позитив.

«Тут ти постійно в русі. Руки і ноги підкручуєш. Для цього треба мати, так би мовити, своє загартування»,- Олексій Бондаренко, ультрас ФК «Десна».

«Тактика, уважність. Спілкування. І фізичні вправи. Я ось стою червоний, мені дуже жарко»,- Олександр Котенко, редактор ранкової програми «UA: Чернігів».

«Щоб була жага до вдосконалення. Постійно рости, бачити якісь результати. І весь час над собою зростати, розвиватися»,- Олександр Тарнавський, учасник «азовського» руху.

Переможцем турніру стала команда-організатор «ЧеЛайн». Вони у фіналі в запеклій боротьбі здолали «азовців». Третє місце виборов суспільний мовник «UA: Чернігів». Усі учасники турніру отримали грамоти, призери – медалі.

Окрема подяка співорганізатору заходу – клубу настільного тенісу «СПІН». Подяка як за турнір, так і за виховання здорового покоління.

Заняття в клубі влаштовують для дітей від шести років. Щотижня – у вівторок, четвер, суботу та неділю. З 9-ї ранку до 9-ї вечора.

Окрім тренувань, усі охочі можуть завітати до зали та перевірити свою тактику та вправність.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Журналіст Олег Дешура

Оператор Дмитро Дриганов

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register