5 гривень за поїздку: чернігівці поділилися враженнями від чергового здорожчання (Відео)

Проїзд у автобусах і маршрутках найближчим часом може зрости до 5 гривень. Це питання протягом тижня обговорюють у міській раді. Перевізників наразі ця ціна влаштовує, хоча вони вимагали більшої – 9 гривень. Що думають чернігівці про підвищення плати за проїзд на 50 копійок і чи вдарить таке підвищення по їхніх гаманцях?

-Наразі мені однаково, піднімають – нехай піднімають.

– Я у шоке.

– Копійок не вдарять і легше буде решту давати, а от 10 гривень – це вже дорого.

– Я проти, звісно, вдарить, постійне підвищення цін.. Це ж загибель буде з часом. Спершу на 50, потім ще на 50, потім ще на 50, а ми будемо мовчати, а вони будуть підвищувати.

– Моя особиста думка: нинішня ціна – а ми говоримо про муніципальний транспорт – це все-таки низька ціна для утримання нормальному стані транспортних засобів, зважаючи на підвищення вартості паливно-мастильних матеріалів.

– Узагалі не знаю, ну, тобто краще, звісно, коли дешевше, зараз люди заробляють мало грошей.

– Звісно, неправильно. Постійно ціни зростають, ну, я не знаю, скільки ж можна? Зарплати ж разом із цим не підвищуються.

– Хай би їм болячок стільки, скільки вони піднімають. Зарплати немає, в інвалідів і людей похилого віку субсидії взагалі забрали. За півтори тисячі як хочеш, так і живи. Я хотіла б, щоб нашим правителям на кожен день по рублю дали і нехай би вони прожили.

Журналіст Яна Титенок

Оператор Дмитро Дриганов

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password