Актуальність секонд-хенду: данина моді чи реалії життя (Відео) ЧL

В час коли економіка країни в занапеді, а гаманець  худне на очах, треба знати місця, де і сукню кльову можна предбати і гроші заощадити

За царя гороха у старій добрій Англії королі дарували речі зі свого плеча своїм наближеним особам. Проте, зараз товари “з других рук” – це велика індустрія, яка ще з 90-х рокіх почала поступово поширюватися і ставати все більш популярною у країнах Европи.

Коли у бутіках брендові речі вже давно коштують тисячі гривень і при цьому на екслюзивність  можна не разрохувати на допомогу приходить “секонд-хенд”

 –  “Иногда попадаются брендовые вещи – это и Zara  Mango Next” – коментує продавець Світлана

Покупці, які орієнтуються у шопінгу знають невеличкі секретики секондів. Наприклад, товари які вже не по сезону – зараз продаються виключно на вагу, а значить і коштують дешевше. А у дні привозу товару можна «відірвати» прикольні речі  за трохи нижчою ціною. Ніж годиною поспіль їх оцінять продавці.  Ну і звичайно, якщо вам попадається товар на якому зрізана етикетка, це значить, що ви тримаєте у руках Dior або Dolce&Gabbanа, тому що ці бренди турбуються за товаро-обіг у своїх шопах.

Слідкуйте за нашими сюжетами і завжди будете у курсі приємного і корисного

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register