«Барвінок» і білоруський відтінок: чернігівці хочуть їздити в тролейбусах місцевого виробника»

«Чернігівський автозавод» – унікальне підприємство галузі машинобудування. З «ЧАЗівських» конвеєрів за 13 років зійшли тисячі тролейбусів і автобусів.

І навіть зараз – у скрутні часи економічної кризи – чернігівський завод залишається на плаву і продовжує випускати сучасну техніку європейської якості. А нещодавно конструктори сіверського підприємства сконструювали особливу машину – модернізований рогатик марки «Барвінок».

Як відомо, міська рада виділила 50 мільйонів гривень на придбання 10 нових тролейбусів для обласного центру. Але влада чомусь не хоче купляти чернігівські «рогатики». Аргументація проста – мовляв, білоруси роблять значно якіснішу техніку.

Але водій тролейбуса з 35-річним стажем Іван Леоненко з цим не погоджується. Чоловік уже кілька років возить чернігівців у «Барвінку» і запевняє, що білоруські тролейбуси чернігівським не конкуренти.

Чернігівці теж задоволені «рогатиками» місцевого виробника. Більше того, закупівлю тролейбусів не в «Чернігівського автозаводу», а в Білорусі, люди розцінюють як зраду.

Півтисячі робітників «Чернігівського автозаводу» вірять, що переможцем тендеру стане саме їхнє підприємство. Але яким буде реальний фінал цієї історії, ми дізнаємося вже зовсім скоро.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register