Сесія протестів: мітингувальники хотіли викинути депутата Антонова із сесійної зали (Відео)

Чергова сесія Чернігівської міської ради розпочалася з численних мітингів – переважно протестували проти зростання тарифів на газ і скасування субсидій. Вимагали прийняти звернення від Чернігівської міської ради – про непогодження з драконівськими рішеннями уряду. Крім цього, кількість різних звернень від людей  аж зашкалювала.

– Це вкрай важливе питання.

– Про факт викрадення з Національного банку України.

– Цієї зими ціни будуть ще вищими.

– Стосовно насосів на Шевченка, 248А.

– Зменшити тарифи і ціни хоча б удвічі.

– Якщо хоч одна людина покінчить із життям через тарифи, то її кров буде на депутатах.

Апогеєм протистояння «депутати проти мітингарів» стало намагання останніх вивести з зали депутата Антонова, який назвав протести проплаченими.

– Я вважаю, вам не місце в залі. Вам краще піти або вас виведуть – тому що ви негідник. Ви негідник. Покиньте залу. Ви негідник. Виходь звідси. Виходь, виходь. Так народ сказав.

У підсумку за звернення до центральних органів проголосували – і більшість людей розійшлася. Далі перейшли до робочих питань, які приймали, але раз у раз виникали дискусії та протиріччя. Так деякі депутати не хотіли компенсувати проїзд інвалідів у маршрутках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На сесії назвали прізвища депутатів, які «викроїли» землі біля «Земснаряда»

«У частині компенсації щодо автотранспорту треба перенести на наступну сесію і докладніше розглянути», – Павло Вовк, депутат Чернігівської міської ради.

Логіка приблизно така: якщо перевізники погано возять, соціально уразливі групи мають платити за проїзд замість компенсації оплати  з міського бюджету. Далі, попри зауваження, створили ще одне комунальне підприємство «Центр спортивної боротьби».

«І от є прохання створити якесь комунальне підприємство з прив’язкою саме до цього приміщення, щоб їх ніхто не вигнав», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

«Є застереження, що завтра кожен вид спорту вимагатиме створення окремих підприємств», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Також серед важливого – питання про створення Молодіжної ради при міській раді відправили на доопрацювання. А скандальне питання узаконення земель «Грім-Віри», які нібито приватизували родичі та партнери депутатів, також не було підтримане обранцями. Після гарячих дискусій забракло голосів. Проте їх було достатньо для перенаправлення 11-мільйонної обласної субвенції замість надбавок учителям на капітальні видатки.

Журналіст Олег Дешура

Оператор Дмитро Дриганов

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register