Чернігівці штурмують будівлю електромереж (Розширений відеорепортаж) ЧL

Чернігівці хочуть платити за світло, проте двері у міських електромережах зачинено. Аби не мати боргів містяни штурмують абонентський відділ. Отримати квитанцію за світло вже кілька місяців не можливо. Причина банальна – відсутність паперу та фарби для принтерів, через що підприємство не може видати заповітні папірці.  Найбільш сумлінні платники – пенсіонери. Саме вони зранку намагаються прорватися всередину і не вірять оголошенню на дверях.

Кілька десятків пенсіонерів грюкали у двері і влаштували мітинг під вікнами міських електромереж. Хтось викликав поліцію. Та намагається з’ясувати, що трапилося.

Поліцейські заходять всередину і на довго зникають за дверима. Люди не розходяться, бо хочуть отримати чітку відповідь. В цей час у головній будівлі Обленерго триває екстрена нарада керівництва. На рахунках гроші є, але енергетики стали заручниками однієї людини, що розпоряджається грошима – фінансового директора Руслана Стройного. Він не пропускає платежі. Без його підпису не можна провести жодну фінансову операцію, тобто навіть купити папір та фарбу.

-Со стороны фінансового директора информации нету. Когда ситуация разрешится ? Обратной связи нет. Информацию не дает Все документы отданы ему,- Олександр Чернявський заступник директора Чернігівських міських електромереж.

Фінансового директора запрошували на нараду. Однак ні він, ні його заступник не приїхали до Чернігова. І зв’язку з ним немає.

На проблемі вже почали піаритися політики, які ніяк не дочекаються перевиборів по 206 округу. Один з діячів «місцевого розливу» стверджує, що йшов пішки кілька кілометрів, аби поспілкуватися з людьми.

-На якій проблемі не піаряться політики, скажіть? Вирішив прогулятися пішки. Гарна погода. Стоять люди. Запитав чого стоять ? Хочуть заплатить, але не можуть,- Дмитро Блауш.

Вже два місяці півмільйона платників Чернігівщини не отримують квитанції. Скільки це триватиме не можуть сказати і в обленерго. Кажуть, надіслали відповідні звернення до наглядової ради підприємства, аби та вплинула на ситуацію, яка може загрожувати енергетичній безпеці регіону.

 

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register