Суспільство (відео)

Чи буде Чернігівщина зі світлом ? «Чернігівобленерго» не може почати ремонт і заміну обладнання (Відео) ЧL

Двері у міських електромережах не зачиняються. Чернігівці постійно йдуть, аби передати дані за спожиту електроенергію. Вже другий місяць півмільйона споживачів не отримують квитанції за світло. Ситуація складна адже споживачі, серед яких і чимало пенсіонерів, бояться залізти у борги.

 

Абонентський відділ, поки, успішно справляється з навантаженнями.  Енергетики не надсилають квитанцій, бо не можуть придбати папір та фарбу для принтерів. До цього таких проблем ніколи не мали. Сподіваються, що все скоро вирішиться.

-пока справляемся. Насколько продлиться не знаем. Израсходовали все запасы краски и для фиксации показаний за потербленную електроенергию,— Олександр Чернявський заступник директор міських електромереж.

В Обленерго розуміють роздратування і здивування чернігівців щодо відсутності платіжок. Через це зростає заборгованість населення. Вимикати боржників поки не будуть. Бо бачать свою провину. Немає грошей на бензин для виїздів. Компанія стала заручником одного зі своїх керівників, який відповідає за фінанси. Голова правління чернігів обленерго Ткач, каже, що виникла парадоксальна ситуація.  Фінансовий директор не підписує необхідні документи. Через це багато робіт призупинено. А вплинути на нього може лише наглядова рада, якій він підпорядковується. Вже зроблено не одне звернення до акціонерів і навіть відкрито кримінальне провадження.

-на сегодняшний день не финансируется не инвестпрограмма, не ремонтный фонд, не аварийные запасы. У нас есть финансовый директор , который не за что не платит. Заключили договора на 47 млн. грн. Есть деньги на счету, но у финансового директора свое видение,- Володимир Ткач голова правління «Чернігівобленерго».

Багатомільйонні борги змушують енергетиків вдаватися до радикальних кроків. Найбільших боржників вже вимикають. Так, у Ніжині вчинили з місцевим теплопостачальним підприємством, яке винне 9 мільйонів гривень. Вплинути на ситуацію мала б обласна адміністрація в особі голови Валерія Куліча, проте жодних кроків чиновники так і не зробили. Загалом же енергетична компанія працює у штатному режимі.

-круглосуточно обеспечивается дежурство. Есть старший диспетчер и его помощник. Сей час ведутся оперативне отключения по выводу оборудования в ремонт для производства плановых работ,- Сергій Шульженко технічний директор «Чернігівобленерго».

Борги і складна фінансова ситуація не дозволяють підприємству почати ремонтні роботи та заміну обладнання. Не вистачає і працівників у районах. Попри це, обленерго забезпечує життєдіяльність Чернігівщини.

Ще статті по темі

Back to top button