На Чернігівщині штучно роздувають паніку на релігійному підґрунті (Відео)

Шлях до отримання Україною Томосу та наслідки цього явища для держави обговорили 10 січня в облдержадміністрації, зібравши під одним дахом представників усіх єпархій, представлених на Чернігіщині. Заступник губернатора Наталія Романова розповіла також і про те, що наразі в області штучно поширюються панічні настрої, а церковники бояться, що в них відберуть храми.

«І це підігрівається, повірте. Ще підігрівається під час президентської кампанії. Іноді підігрівається не тому, що люди настільки духовні, а тому, що комусь вигідно це підігрівати. Тим більше, в ті часи, коли нам насамперед треба об’єднуватися. Об’єднання – це головне, що дає нам змогу йти мирно, з любов’ю», – говорить Наталія Романова, заступник голови Чернігівської ОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Баталії довкола Молодіжного театру: про синагогу вже говорять відкрито

Вона наголосила також і на тому, що зараз представники всіх релігій мають проповідувати своїм прихожанам толерантне ставлення до усіх конфесій. А більшість священиків висловила думку, що держава повинна мати міцну духовну основу.

«Навіть говорили сьогодні за 15 грудня… знаю багато людей, які цього дня, навіть ті, хто не сповідує християнство, говорили, що ми на один день стали всі православними і переживали за те, що відбудеться. Якщо не Господь будує дім, то даремно трудяться будівничі, тому ми разом зможемо будувати цей дім, який називається Україна», – вважає Отець Роман (Кіник), секретар Чернігівської єпархії Православної церкви України.

«Богові – Боже, а кесарю – кесареве. І, згідно зі словами апостола, кожен християнин, побувавши в церкві та щиро помолившись, відчувши Божу присутність у душі, буде найбільш благонадійним громадянином для будь-якої держави. І я щиро вірю: якщо в храмах буде лунати щира молитва… і кожен зі священнослужителів, пасторів, то, певна річ, то такі парафіяни будуть виходити із храму істинними громадянами нашої України», – говорить Отець Іоанн (Ярема), настоятель Михайлівського храму м. Чернігова Чернігівської єпархії УПЦ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ніжинська Покровська церква отримала унікальний подарунок

Представники римо-католицької церкви привітали українців з отриманням Томосу, проте висловили свої побоювання з приводу того, що це може становити певну небезпеку. Тому вони закликали всі католицькі парафії Чернігова приєднатися до інтенції миру в Україні.

«Будемо молитись, щоб Бог допоміг вирішити складні питання, які ще постануть перед православною церквою. І я радію, що це була ініціатива не моя, ця інтенція, а людей, які підходили і казали, що от треба було б молитись ще й за православну церкву», – відзначає Отець Петро (Врублевський), настоятель парафії Римо-католицької церкви в м. Чернігові.

Окрім цього, обговорили чимало поточних питань діяльності конфесій, ділилися між собою досвідом допомоги нужденним, зокрема постраждалим від вибухів на Ічнянщині та воїнам АТО.

Журналіст: Ольга Лазун

Оператор: Дмитро ДригановКоментарів: 4

 • Serbia, Belgrade

  Михаил Заец Відповісти

  10.01.2019 at 17:35

  підтримаемо ПЦУ бо не можно молитися в церкві шо піддержує окупантів

  • Ukraine, Dnipro

   Сіверянин Відповісти

   10.01.2019 at 17:50

   Покажіть яка церква підтримує окупантів!

 • Ukraine, Dnipro

  Сіверянин Відповісти

  10.01.2019 at 21:30

  А де керівники єпархій? Але зрозуміло що Євстратій чекає нову посаду, йому не до цього. Чесно якесь посміховисько, а не нарада. Заступник губернатора…. Ну пепед праезидентом відчиталися можете почивати на лаврах

 • Netherlands, Amsterdam

  DobDen Відповісти

  11.01.2019 at 11:40

  Народ теперь что бы подтянуть живот, накачать пресс, убрать бока и сделать тело красивым не нужно сидеть на диетах и заниматься в спортзале! Недавно опробовал уникальный пояс миостимулятор с помощью которого я убрал пузо и накачал пресс, руки и спину всего за две недели не выходя из дома (просто надел и включил). На днях купил пояс девушке, и вышло в 2 раза дешевле чем я брал, советую купить пока такая акция! А вычитал о нем у этого чувака —- http://gg.gg/moipres

Новий коментар

Увійти за допомогою: 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password