Дірки у кладці та недовговічний ремонт: чернігівці розкритикували Красну площу (Відео)

Майже 6 місяців чернігівці очікували на відкриття головної площі міста. Під час ремонту тут замінили асфальтне покриття на нову плитку, а старий клінкер вимостили в центрі. Його попередньо мали відсортувати та залишити тільки цілий. І от 17 вересня Красну площу нарешті відкрили для пішоходів, а двома днями пізніше нею змогли їздити автівки. Перехожі активно роздивляються міську обновку та висловлюють свої враження від реконструйованої окраси міста.

 -В середині не були, а тут наче нічогенько, красиво.

-Йдемо та радіємо. Зробили отут круг. Дуже красиво, це залишили, я так розумію, для нагадування.

– Отам дуже красиво, а тут и ходимо й дивимося ще. Старе лишилося. От дірки не пдобаються, подобається отам, а це… Ну, не знаю.

– Мені здається, що щось у цьому є. Це наше старе місто, стара площа наша. Мне дуже таке подобається.

– Я більше прибічник сучасності, ніж оце історичне залишати. Не кожна жінка пройде, підбори зламає. Оце мені й не подобається Я розмовляв із робочими, вони запевняють, що не можна було по-новому вкласти цю цеглу

– Навколо площі наче непогано, а тут, звернув увагу, що не нове викладено. Покладено не зовсім якісно. Погоджуюсь із цим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Красну площу відкрили для проїзду

– Побачимо, як буде лежати, і чи не доведеться переробляти, як це відбувається з іншими реконструйованими об’єктами в місті. Біля мерії перехід, там уже калюжі збираються. Знову ж таки, як опущені бордюри для мало мобільних груп – викликає сумнів.

– Залишили стару бруківку, частково оновили. На мою думку, все прекрасно.

– А що тут нове? На проїжджу часину щось поклали, а так більше нічого нового я не бачу. Ніхто нічого не чіпав. Як воно було, так і є.

– Я ж спеціально вийшла, думала, що тут теж новеньке. Ніжки відчувають. Коротше кажучи, не для людей. Важко ходити, а так, звісно, приємно.

– Ну, візуально все красиво, а отут старий клінкер, бачите, тут великі дірки. Воно з часом зіпсується. Може, після свят зробить.

Варто нагадати, що реконструкція Красної площі супроводжувалася багатьма суперечками між громадськістю та мером. А загальна вартість робіт із її відновлення становила понад 82 мільйони гривень.

Журналіст Ольга Лазун

Оператор Дмитро Дриганов

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register