Діти мерзнуть – міськраді байдуже. Чернігівці обурені бездіяльністю чиновників (Відео) ЧL

franuk

В понеділок дитсадки, школи та бібліотеки Чернігова зустрічатимуть відвідувачів холодом. Адже Чернігівська міська рада так і не спромоглася вирішити проблему з опаленням в деяких навчальних закладах. Наразі у меріі звинувачують кого-завгодно. А начальник управління освіти, який мав би вирішувати цю проблему – уникає коментарів і втікає від журналістів
Коли все ж таки – улюбленця мера головного освітянина – Василя Білогуру вдалося притиснути до стіни – він теж звинуватив в усьому закон, який він, насправді і представляє.
Я не сторонник того, щоб називати призвіща і вішати клеймо винний, у цьому питанні винна система. 
Чому ж у інших містах таких проблем не виникло?? Відповідь дав один із мешканець Чернігова, який часто буває у Львові. І Він не розуміє дії міської влади.
Міська влада створена для того щоб вирішувати проблеми, а не створювати їх. Представники міськради мали захистити об’єкти інфрастуктури від відключння тепла.
Що до пересічних громадян міста – вони обурені, проте не здивовані
Это абсолютно нормальная ситуация – и не только в детских садиках. И наверняка, как обычно, все это с рук спуститься, а что тут удивительного? 
КОШМАР! У НАС СЕЙЧАС ВСЕ КОШМАР
Сподіваємося, що влада Чернігова врешті-решт одумається і почне вирішувати проблеми, а не продовжить ризикувати здоров’ям дітей.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register