До Авдіївки повезли гуманітарний вантаж від благодійного фонду «Наш Край» (Відео)

Останнім часом у місті Авдіївці ситуація різко погіршилася: російсько-терористичні війська обстрілюють мирне населення з важкого озброєння, зокрема з «Градів».

Укотре порушуючи Мінські домовленості, кремлівські бойовики в люті морози залишили місто без гарячої води, тепла і світла. Гинуть українські армійці та цивільні. Вся Україна чим може ділиться зі своїми співгромадянами. Не залишились осторонь чужої біди і чернігівські благодійники з «Нашого Краю».

«Упродовж останніх днів усі небайдужі долучалися до акції благодійного фонду «Наш Край». Щодо збору гуманітарної допомоги для жителів Авдіївки, всі ми знаємо, що місто на межі гуманітарної катастрофи», – директор-розпорядник обласного благодійного фонду «Наш Край» Олександр Любарець.

За три дні назбирали близько семи тонн гуманітарного вантажу. Після дозавантаження в містах області допомога від чернігівського «Нашого Краю» попрямує до Краматорська, в єдиний всеукраїнський пункт прийому гуманітарної допомоги, а звідти вже в райони Донеччини, що потерпають від шквального вогню ворога.

«Ми веземо гуманітарну допомогу з усієї області. Надходить ця допомога з Чернігова, Борзни, Мени, Семенівки, Куликівки, Ніжина, Прилук, Бахмача», –  директор-розпорядник обласного благодійного фонду «Наш Край» Олександр Любарець.

Жителі Чернігівщини здебільшого надавали як допомогу крупи, макарони, цукор, консерви, олію, медичні препарати, теплі речі. До благодійної акції також долучилися чернігівська школа № 27 і перша міська лікарня.

Благодійний фонд «Наш Край» і надалі організовуватиме такі акції, адже, як відомо, чужої біди не буває.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password