Фінансова кабала: як працюють кредитні кафе (Відео)

Фінансові піраміди та кредитні спілки. Люди з легкістю потрапляють у тенета шахраїв. Важливо навчитися розрізняти, кому ви довіряєте свої особисті дані та в кого варто позичати гроші. До нашої редакції надійшов лист однієї мешканки Чернігівщини.

Алла Побожа з Коропщини потрапила під «удар» колекторів, які залякали всю її родину погрозами та дісталися навіть до її роботодавця.

Жінка розповідає, що з її паспортом до кредитного кафе прийшов чоловік і без її відома взяв 600 грн в борг. Про тіло кредиту з кредитного кафе ніхто не повідомив. А вже за кілька місяців на її телефон почали надходити смс-погрози: «Я не звертала на це уваги, бо кілька разів на мій телефон дзвонили сторонні люди й шукали то Олю, то Ніну. Тому я й подумала, що то, мабуть, теж помилково, – пише в листі Алла Побожа. – Але коли телефонні погрози почали надходити керівнику закладу, в якому я працюю, вирішила розібратися з цими дзвінками».

Жінка надала нашій редакції номери телефонів, із яких вона отримує погрози. Ми зателефонували за цим номером. Чоловік назвався Андрієм Володимировичем Поляковим. Ми спитали в нього, чому він погрожує Аллі Побожій. Тоді агресія співрозмовника досягла найвищої точки. Він переконував, що впізнав у голосі наших журналістів свою боржницю. І почав «красномовно» описувати, як він змонтує та розмістить порно за участі чоловіка Алли та її двох малолітніх дітей в інтернеті. Потім сказав: «Або ти повернеш 2 180 грн боргу «Кредит Кафе», що розміщене за адресами в Чернігові по вулиці Рокосовського, 25 чи просп. Перемоги, 81, або будеш винна мені півтори тисячі зелених».

Після цієї розмови на телефон подзвонив нібито менеджер СБ «Кредит Кафе» і, брутально спілкуючись, повідомив реквізити, куди сплачувати гроші. Ми відрекомендувалися як журналісти, та псевдоменеджер обізвав нас непристойними словами та надіслав реквізити. Кредит жінка мала би сплатити з відсотками, що встигли набігти з 600 грн за 88 днів. Та гроші треба переслати на карточку Печерської філії ПАТ КБ «Приватбанку».

Ми зв’язалися із службою безпеки цього «Кредит Кафе» з проханням надати нам коментарі з приводу колекторських методів роботи із клієнтами та законності подібних погроз. Та нам відмовили в коментарі.

Ми публікуємо аудіоверсію розмови з колектором і менеджером СБ «Кредит Кафе» та сподіваємося, що правоохоронці таки з’ясують законність подібних дій. І чи мають право працівники колекторських служб телефонувати й погрожувати третім стороннім особам, як, наприклад, директорам установ, в яких працюють боржники.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password