СпортСуспільство (відео)

Футболістки з Чернігівщини побилися на полі з «Пантерами» (Відео)

13 квітня, в рамках 12-го туру Вищої ліги Чемпіонату України з футболу уманські «Пантери» вдома приймали ФК «Єдність» (Плиски).

Уже на старті зустрічі господарям поля вдалося провести швидкий гол, який на 4-й хвилині забила Катерина Кривицька. До перерви команди мали поодинокі моменти, щоб змінити рахунок, та все ж на відпочинок колективи пішли за мінімальної переваги уманчанок 1:0.

У таймі другому активніше заграли і гості з Чернігівщини, яким треба було відігратися. Гра стала більш відкритою, внаслідок чого дедалі частіше почали з’являтися гострі моменти з обох сторін. Уманчанки навіть забили вдруге, та вже з положення поза грою. Вирішальним у матчі став ігровий епізод вже у доданий арбітром час: гравці «Єдності» отримали шанс на пробиття вільного удару у штрафному майданчику господарів, який вдало і реалізували – відзначилася Альона Команда. Фінальний свисток зафіксував бойову нічию – 1:1.

Після фінального свистка пристрасті на полі не вщухли й гравці обох команд зійшлися вже в кулачному поєдинку.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 — 12 тур

13.04.2018 — м.Умань — стадіон Уманьферммаш — 200 глядачів

ПАНТЕРИ (Умань) — ЄДНІСТЬ (Плиски) — 1:1 (1:0)

ГОЛИ: Кривицька 4 — Команда 90+3

ПАНТЕРИ: Рябовіл — Познахірева, Ткачук, Рибалкіна, Моспан, Крючкова, Бойчук (Швед 60), Білокур, Янчук, Кривицька, Серемчук (Мажара 34)

Запасні: Герасименко — Крипніцька, Комарова, Тихонова

Тренер: Юрій ДЕРЕНЮК

ЄДНІСТЬ: Фомченко — Ольховська, Бакуринська, Козуб Кр. (Команда 65), Козуб К. (Костенко 50), Корнієвець, Давиденко, Мазурова, Яруш, Кравченко, Постол

Запасні: Кислова — Шульженко, Марщак, Ілліна, Горбач

Тренер: Наталія ІГНАТОВИЧ

Арбітри: Кваша А. (Київська обл.) — Грушко С. (Київська обл), Даніленко О. (Одеса) — Ястремський Р. (Дельфінове)

Спостерігач арбітражу: Мазуренко Н. (Київська обл.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Крючкова 63, Білокур 66, Рибалкіна 72, Ткачук 73 — Мазурова 67

ВИЛУЧЕННЯ: Крючкова 90+3 (друге попередження) — немає

Джерело: Womensfootball.com.ua